Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Klaipėdos apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Informacija atnaujinta 2020-06-18 14:18:12

Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija, sudaryta Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko 2018 m. sausio 5 d. įsakymu Nr. 1V-8

Komisijos pirmininkė – teismo pirmininko patarėja Aira Štrimaitienė

Komisijos nariai: Teismo raštinės skyriaus vedėja Irena Janutienė, Teismo raštinės skyriaus patarėja Algida Guobė, teisėjo padėjėja Jurgita Zablockienė, teisėjo padėjėja Erika Petrėtienė

Komisijos sekretorė – vyriausioji specialistė Vilma Bartkevičienė

 

Profesinio darbo patirties nustatymo komisija, sudaryta Klaipėdos apylinkės teismo kanclerio 2017 m. rugsėjo 18 d. įsakymu Nr. 1V-176

Komisijos pirmininkė – Teismo raštinės skyriaus vedėja Irena Janutienė

Komisijos nariai:  Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Larisa Agarkovienė, vyriausioji specialistė Vilma Bartkevičienė, vyriausioji specialistė Ingra Eitutienė

 

Nuolatinė Klaipėdos apylinkės teismo valstybės tarnautojų prašymų ir informacijos nagrinėjimo komisija, sudaryta Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko 2018 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1V-209

Komisijos pirmininkė – Teismo raštinės skyriaus vedėja Irena Janutienė

Komisijos nariai: Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Larisa Agarkovienė, teismo administracijos sekretorė Eglė Baužienė

Komisijos sekretorė –  vyriausioji specialistė Vilma Bartkevičienė

 

Klaipėdos apylinkės teismo antikorupcinė komisija, sudaryta Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko 2019 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. 1V-235

Komisijos pirmininkas - teismo pirmininko pavaduotojas Petras Mineikis

Komisijos nariai: teismo pirmininko pavaduotoja Rima Gudienė, teisėja Jurgita Grigonienė, teismo kanclerė Erika Čikurkova, teismo pirmininko patarėja Aira Štrimaitienė

Komisijos sekretorė - vyriausioji specialistė Kristina Rėbždienė

 

Klaipėdos apylinkės teismo materialinių vertybių nurašymo komisija, sudaryta Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko 2020 m. vasario 10 d. įsakymu Nr. 1V-27

Komisijos pirmininkė - teismo pirmininko patarėja Aira Štrimaitienė

Komisijos nariai: teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Olga Sadovskaja, teismo raštinės skyriaus patarėja Algida Guobė, finansų ir apsakitos skyriaus vyresnioji specialistė-finansininkė Emilija Miliauskė, teisėjo padėjėja Vilma Briaunė