Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Klaipėdos apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

INFORMACIJA TEISMO LANKYTOJAMS IR ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAMS

INFORMACIJA TEISMO LANKYTOJAMS IR ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAMS
2021-06-04

Informuojame, kad dėl šalyje paskelbto karantino, Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto ir rajono rūmuose:

- rakinamos teismo durys;

- teismo lankytojai aptarnaujami prioritetą teikiant klientų aptarnavimui nuotoliniu būdu, esant būtinybei, lankytojai aptarnaujami teisme.

dokumentus teismui prašome pateikti prioritetą teikiant Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalui (e.teismas.lt), siunčiant dokumentus paštu, adresu S. Daukanto g. 8, Klaipėda (Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai), Klaipėdos g. 1, Gargždai (Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmai) arba elektroniniu paštu klaipedos.apylinkes@teismas.lt (Klaipėdos miesto rūmai), klaipedos.rumai@teismas.lt (Klaipėdos rajono rūmai).

- ribojamas asmenų patekimas į teismo patalpas.

susipažinti su byla teismo patalpose leidžiama tik iš anksto sutarus telefonu 8 (46) 39 71 01 (Klaipėdos miesto rūmai), 8 (46) 47 31 05 (Klaipėdos rajono rūmai);

- susipažinimas su bylomis vyksta susipažinimo su bylomis patalpoje išlaikant ne mažesnį nei 2 metrų atstumą tarp asmenų;

- teismo patalpose vyresniems nei 6 metų amžiaus lankytojams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Kaukių nedėvėti leidžiama neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

- lankydamiesi teisme laikykitės rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Tik įėję į teismo patalpas dezinfekuokite rankas (dezinfekcines priemones rasite prie pagrindinių teismo durų, posėdžių salėse, lankytojų tualetuose). Kosėkite, čiaudėkite į alkūnės linkį arba nosinaitę, kurią iškart išmeskite.

- patenkantiems į teismo pastatą asmenims gali būti matuojama temperatūra, nustačius didesnę kaip 37,3 laipsnių temperatūrą, asmenys į teismo pastatą nebus įleidžiami;

- posėdžiuose proceso dalyviai ir stebėtojai privalo laikytis 2 metrų atstumo;

viešosios informacijos rengėjai į viešus teismo posėdžius įleidžiami atsižvelgiant į proceso dalyvių skaičių ir saugaus atstumo reikalavimo užtikrinimą. Kitu atveju, esant techninėms galimybėms, viešosios informacijos rengėjai įleidžiami į kitą teismo posėdžių salę, iš kurios galės stebėti teismo posėdį arba suteikiant prisijungimą nuotoliniu būdu stebėti teismo posėdį.  

viešosios informacijos rengėjai į teismo posėdžių salę įleidžiami tik  iš anksto (ne vėliau kaip prieš 2 val. iki teismo posėdžio) užsiregistravę pas teisėjo padėjėją Jūratę Volčkovą el. paštu jurate.volckova@teismas.lt arba tel.: 86 082 0035.

Įstaigoje neaptarnaujami karščiuojantys ir/ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymius jaučiantys asmenys, taip pat asmenys, kuriems privaloma izoliacija. Maloniai prašome minėtų asmenų nevykti į teismą.

Informacija teikiama

tel.: 8 (46) 39 71 00 (Klaipėdos miesto rūmai), 8 (46) 47 31 05 (Klaipėdos rajono rūmai)

el. paštu: klaipedos.apylinkes@teismas.lt(Klaipėdos miesto rūmai), klaipedos.rumai@teismas.lt(Klaipėdos rajono rūmai)

 

 

Informacija atnaujinta 2021-06-04 09:35:09

Teismo darbo laikas

I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Pietų pertrauka
12.00–12.45
(Dokumentai priimami be pietų pertraukos)

Informacija žiniasklaidai

Teisėjo padėjėja, atliekanti teismo pirmininko padėjėjo ryšiams su žiniasklaida ir visuomene funkcijas, Jūratė Volčkova, tel. 86 082 0035 el. p. jurate.volckova@teismas.lt

Naujienų prenumerata